Bieg Pawłowicki!

Archiwum » Bieg Pawłowicki!

Wszystkich miłośników biegania i dobrej zabawy zachęcamy do udziału w Biegu Pawłowickim, który odbędzie się 28 sierpnia 2016 roku.

 

Zarezerwujcie sobie ostatnią niedzielę wakacji, aby pojawić się w Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka w Pawłowicach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najmłodsi wystartują w Biegu dzieci i młodzieży, trochę starsi będą walczyć w Biegu Głównym na dystansie 5 km, a pracownicy firm i instytucji samorządowych zmierzą się w sztafecie.

 

Tych, którzy nie zechcą biegać, zachęcamy do kibicowania i korzystania z dodatkowych atrakcji. Tego dnia w parku ich nie zabraknie! Bieg Pawłowicki to impreza dla wszystkich, bez względu na wiek i sportowe umiejętności.

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy całe rodziny – dzieci, rodziców i dziadków. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy liczyć na wsparcie harcerzy – 14. Drużyny Ratowniczej im. Krysi Niżyńskiej, strażaków i firmy Carbo Asecura S.A., która zajmie się przygotowaniem biegu dla dzieci i młodzieży.

 

Współorganizatorem przedsięwzięcia jest również Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach oraz … Sekcja Biegaczy RUNTEAM – Pawłowice -prawdziwi pasjonaci biegania. Trenują, biegając po pawłowickich uliczkach i „zarażając” bieganiem kolejnych mieszkańców gminy.

 

Wśród sponsorów pojawiła się Restauracja UNIWAR, która zadba o podniebienia zawodników i kibiców oraz firma „Azymut” gwarantująca profesjonalną obsługę medyczną wydarzenia. Będzie więc smacznie i zdrowo! Czekamy na kolejne firmy chętne wesprzeć to sportowe wydarzenie. Zapisy rozpoczną się w marcu, ale już teraz zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i trasami biegu.

 

Zachęcamy również do polubienia BIEGU PAWŁOWICKIEGO na Facebooku i śledzenia fanpage'a z aktualnymi informacjami.

O wszystkich sprawach związanych z biegiem będziemy również informować na stronie internetowej www.pawlowice.pl (zobacz zakładkę BIEG PAWŁOWICKI).

 

Informacje o biegu: tel. 032/ 47 56 356, e-mail: b.cyganek@pawlowice.pl

Zapraszamy sponsorów: tel. 609 376 917, e-mail: j.smieja@pawlowice.pl