15-ste urodziny Gminnego Ośrodka Sportu

Archiwum » 15-ste urodziny Gminnego Ośrodka Sportu

 

Za nami huczne obchody 15-lecia istnienia Gminnego Ośrodka Sportu.

Miniony weekend upłynął pod znakiem wspaniałej zabawy. Z okazji swoich urodzin Gminny Ośrodek Sportu przygotował dla wszystkich klientów liczne atrakcje.

 

W sobotę oficjalną części uroczystości uświetniły występy Ani Filipowskiej – specjalistki w pokazach akrobacji oraz w tańcu na rękach. Swoje wokalne zdolności zaprezentowała Martyna Matera, a ratownicy WOPR z Oddziału Ratowniczego Jastrzębie Zdrój - Rejon Studzionka, zaprezentowali nam sposoby udzielania pomocy tonącym. Jak na prawdziwe urodziny przystało, nie zabrakło również pysznego tortu urodzinowego dla wszystkich gości. Pierwszy kawałek tortu ukroił wójt gminy Franciszek Dziendziel, który na ręce dyr. Bożeny Wróbel złożył gratulacje i kwiaty. Część oficjalną uprzyjemniały dziewczyny z Klubu Sportowego Active Pawłowice, które tym razem wcieliły się w rolę hawajskich tancerek, a całą uroczystość poprowadziła ich trenerka Bernadeta Mikołajec.

 

Po części oficjalnej, przy kolorowych światłach oraz muzyce odbyło się pływanie nocą, w którym uczestniczyło ponad 200 osób.

 

W niedzielę atrakcje na basenie kierowane były głównie dla dzieci oraz rodzin. Tego dnia każdy rodzic mógł skorzystać bezpłatnie z nauki pływania dla niemowląt. Ponadto czas wszystkim dzieciom umilały animatorki ze Stacji Event z Krakowa, które przez 4 godziny prowadziły tańce w wodzie, konkurencje sportowe, zabawy zręcznościowe, kącik artystyczny oraz kącik eksperymentalny. Za udział w konkurencjach dzieci były nagradzane.

 

Jednocześnie na hali sportowej odbywały się bezpłatne zajęcia z JOGI, można było popatrzeć na akrobacje na drążku w wykonaniu grupy Bar Force Street Workout, a chętni mogli wziąć udział w zajęciach z Karate Kyokushin. Na zakończenie wystąpiła najliczniejsza grupa – Klub Sportowy Active liczący 90 roztańczonych dziewczyn. Wraz z nimi każdy mógł zatańczyć ZUMBĘ.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z uroczystych obchodów 15-lecia istnienia Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach

 

 

 

 

Więcej zdjęć